zdolajvyzvy@socialnapraca.sk
+421 (0)948 758 323

ZAPOJ SA

Teší nás Váš záujem zapojiť sa, pretože sme si vedomí toho, že úspech našej kampane je závislý od vašej podpory.

Pri plánovaní našej kampane si kladieme viacero otázok: Aké je aktuálne vnímanie profesie sociálneho pracovníka? A aké je žiaduce vnímanie? Čo máme robiť, čo máme povedať, aby sa menili pohľady ľudí na našu profesiu? A tiež, kto to má povedať? Ako udržíme jazyk kampane jednoduchý, tak aby hovoril priamo k verejnosti?

Zmena vnímania našej profesie verejnosťou nebude rýchla, bude to nejaký čas trvať a bude vyžadovať naše kolektívne zapojenie a vytrvalosť. Avšak my jednoducho nemáme na výber, tá zmena sa udiať musí. Zastávame profesiu, v rámci ktorej pôsobíme ako vynikajúci advokáti pre našich klientov. Naše jedinečné profesijné vzdelanie, odbornosť a prístup sú dôvod, prečo sme schopní pomáhať ľuďom riešiť problémy či výzvy každodenného života.
Je na čase, aby sme boli vynikajúci zástancovia aj našej profesie.

Radi by sme vám teraz povedali niečo o tom, čo môžete urobiť, aby ste pomohli. Tu je návod, ako môžete pomôcť. Zaviažte sa robiť jednu vec každý týždeň preto, aby ste podporovali našu kampaň.

Ponúkame niekoľko jednoduchých krokov, ktoré budú mať dopad, pričom ich realizácia nezaberie veľa času:

  • Pridaj baner „ZDOLAJ VÝZVY“ do svojho podpisu pri mailovej komunikácii.
  • Umiestni jeden z plagátov kampane na svojej Facebookovej stránke alebo tweetuj o našej kampani.
  • Objednaj si plagáty kampane a rozvešaj ich na nástenkách v komunite, kde pôsobíš a požiadaj kolegov / priateľov z iných komunít / miest, aby urobili to isté.
  • Prihlás sa ako dobrovoľník – sociálny poradca do poradne na tejto stránke
  • Napíš svoj vlastný príbeh uplatnenia sa v roli sociálneho pracovníka a kontaktuj nás, aby sme sa dohodli na fotení pre tvoj plagát
  • Daj nám vedieť o tom, ako si našu kampaň podporil a akú si dostal spätnú väzbu.

Spoliehame sa na vašu podporu. Úspech našej kampane je závislý od každého jedného z nás.
Ďakujeme 🙂